Peugeot E-208 Active Pack | Direct rijden!*
v.a. 419,- all-in | 24 tot 60 maanden | 5.000 km | Direct rijden | Bouwjaar: 2022
v.a. 419,- all-in | 24 tot 60 maanden | 5.000 km | Direct rijden | Bouwjaar: 2022
Klaar met lange levertijden? Wij ook! Daarom kun je bij Yourlease direct na financiële acceptatie rijden!
Jouw gloednieuwe Peugeot E-208 is al voor jou besteld en zal binnen 6 maanden (uiterlijk 12) binnenkomen. In de tussentijd rijd jij alvast in een vergelijkbare auto, namelijk de DS 3 Crossback E-TENSE. Deze auto heeft hetzelfde onderstel, dezelfde actieradius en gelijke opties aan de Peugeot.
Wanneer bij ons bekend is wanneer jouw Peugeot E-208 wordt geleverd dan plannen wij samen met jou in wanneer je hem ophaalt. Vanaf die datum gaat jouw gewenste looptijd in.
€ 41,66 subsidiekorting!
Je kunt nu weer SEPP (subsidieregeling elektrische personenauto’s voor particulieren) aanvragen!
Accu: 50 kWh
Actieradius: 362 km (WLTP)
Thuis opladen in 5 uur (11kW)
Snelladen tot 80% in 26 min (100kW)
Apple Carplay / Android Auto
De gloednieuwe, compacte 5-deurs Peugeot e-208 geeft een verrassende nieuwe dimensie aan stijlvol en sportief elektrisch rijden. Het design van de Peugeot e-208 is, zonder overdrijving, echt onweerstaanbaar. Geniet van de zeer uitgebreide standaard opties op deze e-208 met Active pack. Vanwege de directe koppel die de elektromotor geeft op de aandrijving kan je als eerste weg zijn bij het stoplicht, maar je rijdt ook net zo makkelijk heel zuinig en comfortabel. Thuis en bij openbare laadpalen (11kW) laad je de auto binnen 5 uur tot 100% op. Bij een snellader laad je de nieuwe e-208 in slechts 26 minuten tot 80% van de maximale capaciteit op.
We bieden de nieuwe Peugeot e-208 elektrische auto aan in 2 veelgevraagde kleuruitvoeringen: Gris Artense (grijs) en Noir Perla Nera (zwart). Naast een DAB+ radio met 7″ touchscreen (geschikt voor Apple Carplay en Android Auto + vier handige USB aansluitingen) zijn de door ons aangeboden e-208’s voorzien van het hypermoderne Peugeot 3D navigatiesysteem een combinatie waar je gegarandeerd veel plezier aan gaat beleven.
Wij krijgen vaak de vraag van klanten of zij een laadpaal of een laadpas bij hun private lease contract krijgen. Hoewel we onze klanten graag ontzorgen is dit geen service die wij aanbieden. Wij adviseren onze klanten die een eigen laadpaal willen een gecertificeerd installateur te vragen. Zeker als je zonnepanelen hebt is een laadpaal thuis erg interessant. Een laadpas (of laadapp) voor openbare laadpalen kan je makkelijk en snel zelf regelen. Tip: kijk eens op laadpastop10.nl waar je snel ziet met welke pas of app jij het voordeligste je nieuwe elektrische private leaseauto laadt.
In tegenstelling tot de meeste andere leasemaatschappijen en dealerbedrijven is het vaste lage maandelijkse all-in privéleasebedrag bij Yourlease altijd echt all-in:
Inclusief:
Onderhoud
Reparatie
Houderschapsbelasting
WA-casco-verzekering
24-uurs pechhulp
Rente, afschrijving en BTW.
Scherpe vaste maandprijs
Auto direct op voorraad
Binnen 48 uur rijden (evt. eerder)
Auto kiezen en overeenkomst direct af te sluiten in onze unieke showroom in Soest.