Fiat 500E La Prima
v.a. 449,- all-in | 24 tot 60 maanden | 5.000 km | Direct leverbaar | Bouwjaar: 2022
v.a. 449,- all-in | 24 tot 60 maanden | 5.000 km | Direct leverbaar | Bouwjaar: 2022
€ 41,66 subsidiekorting!
Je kunt nu weer SEPP (subsidieregeling elektrische personenauto’s voor particulieren) aanvragen!
€ 41,66 subsidiekorting!
Je kunt nu weer SEPP (subsidieregeling elektrische personenauto’s voor particulieren) aanvragen!
Accupakket van 42Kwh (320 km actieradius)
Automatische airconditioning
17″ lichtmetalen velgen
Panoramadak
Full map navigatiesysteem
Keyless Entry
Apple CarPlay/Android Auto
Al vanaf € 449,- per maand private lease je de elektrische Fiat 500E La Prima met een vast 60 maanden abonnement.
Of kies voor een flexibel abonnement van 24 maanden, je betaalt slechts 50,- extra per maand. Na 24 maanden leasen kun je het contract ontbinden, wanneer jij maar wilt. Je hebt hierbij een opzegtermijn van 3 maanden.
We hebben er even op moeten wachten maar daar is hij dan toch, de elektrische Fiat 500 La Prima. Zoals je verwacht van Fiat is ook de Fiat 500 elektrisch een lust voor het oog. De nieuwe 500 is uitgerust met o.a. full “infinity”- LED, glazen panoramadak en bekleding met het 500 logo. Met deze details straalt ze niet alleen luxe uit maar ook klasse. Zelfs het geluid wanneer de auto aangaat is Italiaanse creativiteit op z’n best. De nieuwe Fiat 500 Action staat bij ons in de showroom. We nodigen je graag uit voor een vrijblijvende proefrit.
Het bereik in stadsverkeer is maar liefst 320km. Dankzij de Sherpa modus kom je altijd opgeladen aan op plaats van bestemming. De Sherpa modus geeft op de route aan waar je eventueel kan opladen zodat je nooit met een lege accu komt te staan. Voor je dagelijkse stadsritten (<50km) ben je al binnen 5 minuten, met een snellader, opgeladen.
De nieuwe generatie Fiat 500 is uitgerust met de allernieuwste veiligheidssystemen. Dit betekent dat je op Level 2 autonoom kunt gaan rijden. Zowel remmen als gasgeven is in sommige situaties automatisch geregeld. Dit kan bijvoorbeeld in een file. Natuurlijk blijf je als bestuurder verantwoordelijk.
Het unieke uiterlijk van de Fiat 500 zie je ook terug in de elektrische uitvoering. De vernieuwde ‘infinity’ led lampen zorgen voor een verfrissende look. Maar de elektrische variant behoudt wel zijn authentieke uitstraling. De richtingaanwijzers bijvoorbeeld. Deze zijn geïnspireerd op de richtingaanwijzers van de Fiat 500 uit 1957. Het strakke design wordt nergens onderbroken, ook niet in de portieren. Dankzij de keyless entry stap je met een simpele druk op de knop binnen. Ook wanneer je uit de auto stapt doe je dat met een knop, in plaats van met een handvat. Dat is gebruikersgemak ten top.
Download de Fiat GoE app in de App Store. De app helpt je niet alleen met hoe je het beste kunt rijden, maar ook hoe je het zuinigst op je bestemming aan komt. De app is altijd verbonden met het voertuig. Zo vind je je auto makkelijk terug in een onbekende stad. Maar je ziet bijvoorbeeld ook waar je in de buurt je auto kunt opladen.
In tegenstelling tot de meeste andere leasemaatschappijen en dealerbedrijven is het vaste lage maandelijkse all-in privéleasebedrag bij Yourlease altijd echt all-in:
Inclusief:
Onderhoud
Reparatie
Houderschapsbelasting
WA-casco-verzekering
24-uurs pechhulp
Rente, afschrijving en BTW.
Scherpe vaste maandprijs
Auto direct op voorraad
Binnen 48 uur rijden (evt. eerder)
Auto kiezen en overeenkomst direct af te sluiten in onze unieke showroom in Soest.